فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی

همانطور که می دانید لوله های پلی اتیلنی، امروزه بیشترین استفاده در زمینه های مختلف را دارند که این امر به دلیل کاربرد و مزیت های بی نظیر این لوله مانند:

سبک بودن لوله پلی اتیلن، مقاومت لوله پلی اتیلن، سبک بودن اتصالات، سهولت بارگیری، نصب آسان و …. می باشد.

این موضوع در صنعت کشاورزی نیز صدق می کند.

لوله های پلی اتیلن زمانی که وارد صنعت کشاورزی شدند تحول بسیار زیادی در این صنعت ایجاد و باعث راحتی کار اکثر کشاورزان و صاحبان مزارع و گلخانه ها شدند.

دسته های مختلفی از لوله های پلی اتیلن کشاورزی با کاربرد های متفاوتی وجود دارد که برخی از آن ها را در زیر برای شما مثال می زنیم.

  • لوله پلی اتیلن زهکشی
  • لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای
  • لوله آبرسانی و ….

انواع لوله پلی اتیلن مورد استفاده برای کشاورزی

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی وزین پایپ

لوله های پلی اتیلن در کشاورزی، دارای انواع مختلفی هستند که هر یک از این لوله ها برای موارد خاصی استفاده می شوند.

این لوله ها در دو نوع قطره چکانی و اسپری کننده عرضه می شوند.

به طور مثال برای آبیاری برگها، پوشش ها، انواع درختان و پوشش های گیاهی، باید از نوعی آبیاری یکنواخت و حالت آب پاشی برای رطوبت رساندن به همه قسمت ها استفاده شود که به وسیله لوله های پلی اتیلن می توان این نوع آب رسانی را انجام داد.

این لوله ها دارای انواع سایزها همچون ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۲۰، ۲۵، ۳۲، ۴۰، ۵۰، ۶۳، ۷۵ و ۹۰ اینچ، می باشد که به راحتی قابل استفاده می باشند.

همچنین باید بدانید که در کشاورزی، معمولا از لوله های تک جداره پلی اتیلن استفاده می شود و خیلی کم پیش می آید که از لوله های دوجداره برای اینکار استفاده شود.پ

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی

خب تا اینجا کمی با لوله پلی اتیلن کشاورزی و کاربرد آن آشنا شدیم !

چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با لوله پلی اتیلنی و انواع آن دارید می توانید از طریق لینک زیر مقالات وزین پایپ را دنبال نمایید.

لوله پلی اتیلن چیست و چه کاربردی دارد؟

لوله پلی اتیلن فاضلابی

لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله پلی اتیلن مخابراتی

لوله پلی اتیلن کشاورزی

اما در ارتباط با فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که تمامی مراکز فروش که در بازار موجود می باشند معتبر نیستند و لوله پلی اتیلن نیز مانند کالا ها و محصولات دیگر به دلیل تنوع بالا دارای گرید ها و درجات متفاوت می باشد.

و چنانچه شما از مرکز فروش معتبر لوله پلی اتیلن خود را تهیه نکنید ممکن است لوله هایی با کیفیت پایین را به جای لوله با کیفیت پلی اتیلن به شما عرضه کنند.

وزین پایپ با بیش از 3 دهه تجربه و فعالییت در زمینه تولید و فروش لوله پلی اتیلن یکی از پیشگامان این صنعت بوده و طی سال ها متمادی تلاش نموده کیفیت کالا های خود را حفظ و آن ها را با قیمتی مناسب در خدمت مشتریان عزیز قرار دهد.

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی وزین پایپ

انواع خدمات وزین پایپ

برخی از خدمات شرکت وزین پایپ شامل : فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی، فروش لوله پلی اتیلن آبرسانی، فروش لوله پلی اتیلن فاضلابی، فروش لوله پلی اتیلن مخابراتی، فروش انواع اتصالات پلی اتیلن، فروش لوله فلزی، فروش اتصالات فلزی و …

برای خرید لوله چکاری باید انجام دهیم؟

این آسان ترین قسمت ماجراست، شما عزیزان می توانید از طریق یکی از راه های ارتباطی ذکر شده در زیر با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

دقت داشته باشید که تنها کافیست اولین ارتباط را شما برقرار کنید! ادامه ماجرا با ما…

سیستم چت آنلاین وبسایت (آیکون واتس آپ در گوشه سمت راست، پایین صفحه)

شماره تماس، ایمیل، فرم تماس و مراجعه حضوری که تماما در صفحه تماس با وبسایت ذکر شده.

صفحه تماس با ما