دفتر

تهران - خیان - خیبان غورخانه-ورودی بازار بزرگ - ساختمان آفتاب - طبقه دوم و سوم واحد ۱۲۰ و ۱۳۰

شنبه تا پنج شنبه  09:00 - 17:00

info@vazinpipe.com

021-33991652

09128120178

کارخانه

تهران - خیان - خیبان غورخانه-ورودی بازار بزرگ 

Monday - Friday 09:00 - 17:00

شنبه تا پنج شنبه  09:00 - 17:00

info@vazinpipe.com

021-3399165۳

09338120178

پیگیری شکایات٬ انتقادات٬ پیشنهادات

  سوالات احتمالی قبل از خرید لوله پلی اتیلن

  چطور سفارش لوله پلی اتیلن بدم ؟

  شما می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در بالا و یا از طریق واتس آپ وزین پایپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و سفارش خود را ثبت نمایید. کارشناسان ما به شما مشاوره رایگان می دهند و پس از اعلام مبلق و پرداخت هزینه از جانب شما بارگیری و ارسال انجام می گردد.

  آیا لوله های ارسالی درجه یک هستند؟

  لوله های تولید شده توسط وزین پایپ در سه گرید درجه یک ٬ درجه دو و درجه سه تولید می گردد که همگی دارای نشان استاندارد می باشند. شما می توانید با توجه به شرایط استفاده لوله و بودجه خود پس از دریافت مشاوره از کارشناسان وزین پایپ یک مورد را انتخاب کنید تا برای شما ارسال گردد.

  قیمت لوله پلی اتیلن وزین پایپ چگونه است؟

  وزین پایپ با بیش از سه دهه فعالییت در زمینه تولید و فروش لوله پلی اتیلن یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله پلی اتیلن در ایران می باشد . امر تولید و فروش مستقیم موجب گردیده تا واسطه از میان برداشته شود و قیمت دریافتی از مشتری به قیمت کارخانه و پایین ترین حد ممکن قیمت در بازار باشد.

  آیا امکان خرید یا تحویل حضوری در وزین پایپ وجود دارد؟

  بله٬ شما می توانید از طریق آدرس درج شده در بالا به دفتر فروش وزین پایپ مراجعه و یا پس از خرید می توانید آدرس نزدیک ترین انبار وزین پایپ به خودتان را از کارشناس دریافت و با مراجعه به انبار و ارائه فاکتور سفارش خود را تحویل بگیرید.

  زمان ارسال لوله پلی اتیلن چقدر است؟

  این امر بستگی به میزان سفارش شما از یک روز تا یک هفته متغییر می باشد. سفارش های بالای ۱۰ هزار متر روش متفاوتی دارند که می توانید از کارشناس وزین پایپ کسب اطلاع نمایید.

  چرا وزین پایپ؟

  وزین پایپ با بیش از سه دهه تجربه تولید و فروش انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن شامل: لوله و اتصالات پلی اتیلن فاضلابی٬ لوله و اتصالات پلی اتیلن آبرسانی٬ لوله و اتصالات پلی اتیلن کشاورزی٬ لوله و اتصالات پلی اتیلن مخابراتی٬ لوله و اتصالات پلی اتیلن گازرسانی و .... یکی از پیشگامان صنعت پلی اتیلن در ایران بوده که تمامی لوله ها و اتصالات این مجموعه دارای نشان ملی استاندارد و مجوز جهاد و کشاورزی می باشد . همین امر می تواند شما را مطمئن کند تا خرید خود را از وزین پایپ انجام دهید. یکی دیگر از مواردی که می توانید به آن توجه کنید و در واقع بسیار با اهمییت است قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن در وزین پایپ می باشد. به دلیل تولید و فروش مستقیم شما می توانید پایین ترین قیمت و با کیفیت ترین لوله و اتصالات را از وزین پایپ خریداری نمایید.