تولید کننده لوله پلی اتیلن وزین پایپ

شرکت وزین پایپ از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمنیه تولید انواع لوله های پلی اتیلن آبرسانی، لوله کشاورزی، لوله فاضلابی و لوله کابلی شروع نموده است. این شرکت بصورت فعال در تولید و تامین انواع لوله های پلی اتیلن مشارکت داشته و در مدت زمان کوتاهی موفق شده است تا سهم قابل توجهی از بازار داخلی این محصول را به خود اختصاص دهد.

وزین پایپ با تولید بی وقفه و شبانه روزی توانسته است زمان انتظار تحویل کالا به مشتری های خود را به حداقل ممکن برساند. به این معنی که این شرکت در حال حاضر ۲۰۵ نوع لوله پلی اتیلن برای کاربری های مختلف را درون انبارهای خود بصورت دپو و آماده بارگیری و فروش و ارسال به شهرهای مختلف کشور دارا می باشد. شعار ما بهترین کیفیت سریعترین تولید بهترین قیمت است. گروه وزین پایپ با داشتن نیروی مجرب و متخصص در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن و پشتکار روز افزون خود، توانسته است تا در حال حاضر تمامی تعهدات خود را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند.

اعضا تیم وزین پایپ

کارشناسان فروش تیم وزی پایپ

مدیرعامل وزین پایپ

علی خرمیان

مدیرعامل

احمد نورالهی

کارشناس فروش
کارشناس فروش وزین پایپ

زهرا پیامی

کارشناس فروش
وزین پایپ٬ تولید کننده انواع

لوله پلی اتیلن

تولیدات شرکت وزین پایپ

انواع لوله هایی که در شرکت وزین پایپ تولید می شوند بصورت استاندارد و با تاییدیه آب و خاک بوده و دارای ۱۰ سال ضمانت کیفیت بدون قید و شرط می باشند. همچنین سامانه پیامکی بر روی لوله درج شده است. وزین پایپ در زمینه تامین لوله های درجه دو و درجه سه نیز مطابق با جدول وزنی پلی اتیلن به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

ما چه میکنیم

شرکت وزین پایپ بیش از ۳ دهه مشغول فعالییت در زمینه تولید انواع لوله پلی اتیلن شامل لوله فاضلابی٬ لوله آبرسانی٬ لوله کشاورزی٬ لوله مخابراتی٬ لوله گازرسانی در کیفیت های مختلف می باشد.

لازم به ذکر است که این لوله ها به صورت تحت الفضی شامل لوله پلی اتیلن درجه یک٬ لوله پلی اتیلن درجه دو و لوله پلی اتیلن درجه ۳ می باشد . 

لوله پلی اتیلن درجه یک

شامل لوله های کلافی، شاخه ای با وزن های گوناگون که در جدول وزنی پلی اتیلن مشخص شده است.

لوله پلی اتیلن درجه دو

شامل لوله های پلی اتیلن مخابراتی٬ لوله پلی اتیلن آبرسانی٬ لوله پلی اتیلن کشاورزی

شامل لوله های فاضلابی و کابلی بوده و برای استفاده در پروژه های مختلف بکار می روند.

 

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با لوله های پلی اتیلن درجه یک٬ درجه دو و درجه سه دارید می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید.