فروش لوله آبرسانی, لوله پلی اتیلن, لوله پلی اتیلن آبرسانی

فروش لوله آبرسانی مشهد1402

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

لوله آبرسانی چیست؟

لوله کشی، بخش بسیار مهمی از ساخت و ساز یک بنا محسوب می شود و انجام درست آن می تواند ضمن پیشگیری از هزینه های بالا و اتلاف منابع، بهداشت و سلامت افراد را نیز مدنظر قرار دهد. در تاسیسات ساختمان‌ ها با توجه به جنس، کاربرد و نحوه اتصال، از لوله‌ های متفاوتی استفاده می کنند.

فروش لوله آبرسانی مشهد

۱.لوله‌ هایی از جنس چدن 

نوعی دیگر از انواع لوله‌ های آبرسانی لوله‌ های چدنی می‌ باشند که خود به دو دسته مستقل تقسیم بندی می‌ شوند:

  • لوله‌ های چدنی سرتوپی
  • لوله‌ های چدنی سرتخت

 

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

۲.لوله‌ های آبرسانی گالوانیزه در مشهد

لوله های گالوانیزه شامل دو نوع لوله از جنس آهن و فولاد می‌ شود که در این بخش راجب آن صحبت می کنیم:

  • لوله‌ های آهنی گالوانیزه: جنس این نوع لوله‌ ها آهنی بوده و به سبب داشتن رنگ‌ های تیره قابل شناسایی هستند.

لوله‌ های فولادی گالوانیزه: جنس بکار رفته در ساخت این لوله‌ ها از فولاد بوده و از لحاظ قدرت می‌ توان گفت در برابر اسید ها حالت خود را حفظ می‌ کنند و دچار مشکل نمی شوند.

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

۳.لوله‌ های آبرسانی پلیکا در مشهد

نوع مشابه لوله‌ های یو پی وی سی هستند که شباهت زیادی با لوله‌ های ذکر شده دارند، این لوله‌ ها از نظر کاربرد بسیار مورد استقبال قرار گرفته و از لحاظ کیفیتی دارای رتبه بالایی هستند، گفتنی است که طراحی و شکل ظاهری لوله‌ های پلیکا برحسب استانداردهای روز دنیا می‌ باشد. لازم به ذکر است که هزینه تهیه این نوع لوله در مقایسه با لوله‌ های یو پی وی سی به مراتب بالاتر است و همین امر سبب می‌ شود که نظر مصرف‌ کنندگان در زمان انتخاب بین این دو نوع لوله بیشتر به سمت استفاده و خرید لوله‌ های یو پی وی سی جلب گردد.

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

۴.لوله‌ های آبرسانی (PVC) پی وی سی در مشهد

اگر به دنبال یافتن مشهور‌ ترین نوع لوله‌ های آبرسانی بودید، بدون شک اگاه باشید که این نوع لوله، همان نوع معروف است. جالب است بدانید که لوله‌ های پی وی سی از سال ۵۸ تاکنون در کشور ما مورد استفاده قرار گرفته و معروف شده است و به علت مناسب بودن مدل و ساختار این لوله، به سرعت استفاده از آن رایج شده همچنین در صنعت ساختمان سازی بسیار مناسب و کار راه انداز بحساب می‌ آید. از نظر سایز بندی لوله‌ های پی وی سی انواع و کاربردهای گوناگونی دارند، رنگ انتخابی برای این لوله‌ ها رنگ  سفید  بوده و کاربرد لوله‌ های نامبرده شده هم بصورت گسترده دربخش آبرسانی می‌ باشد.

پیش از رایج شدن لوله‌ های یو پی وی سی، از لوله‌ هایی که از جنس فلز تهیه می‌ شدند استفاده می‌ شد، اما به مرور زمان افراد فعال در این زمینه متوجه عیب هایی در این نوع لوله‌ ها شدند و بعد از مدت کوتاهی، لوله‌ های یو پی وی سی جایگزین لوله‌ های فلزی شدند و علت آن راهم می‌ توان کاربرد مناسب و دقیق‌ تر این نوع لوله دانست.

لوله‌ های یو پی وی سی به دلیل خاصیت مکانیکی که دارند همواره مورد توجه و استفاده قرار گرفته و در جایگاه بهترین نوع لوله‌ ها قرار گرفته‌ اند. در زیر به معرفی برخی از ویژگی‌ های مثبت و منفی موجود در لوله‌ های یو پی وی سی اشاره می کنیم:

 

۵.لوله‌ پلی اتیلن آبرسانی در مشهد

نوع دیگری از لوله‌ های مورد استفاده در شبکه آبرسانی که جزء مدل‌ های سرشناس و با دوام قرار گرفته اند؛ لوله‌ های پلی اتیلن هستند، برای شناسایی این لوله‌ ها از نماد PEهم استفاده می‌ شود.  در این قسمت به شرح ویژگی‌ های مثبت و منفی این نوع لوله نیز می‌ پردازیم:

ویژگی‌ های مثبت:

۱.لوله‌های پلی اتیلن از نظر ساختاری، از کیفیت بالایی برخوردارند.

۲.لوله‌های پلی اتیلن جزء لوله‌ های با طول عمر زیاد محسوب می‌ شوند.

۳.این نوع لوله از طریق حرارت (جوش های حرارتی) بهم اتصال پیدا میکند.

۴. از وزن مناسبی برخودارند. (سبک هستند)

۵.قدرت بالایی در برابر حوادث طبیعی نظیر زلزله‌ ها از خود به نمایش می‌ گذارند.

ویژگی‌ های منفی:

۱.این نوع لوله‌ ها فقط در سیستم آبرسانی شهری و منابع دولتی مورد استفاده است و علت آن هم هزینه بالای آن برای مصارف ساختمانی می‌ باشد.

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

۶.لوله‌ آبرسانی پوشیفت مشهد

یکی دیگر از انواع لوله‌ های آبرسانی در شبکه‌ های شهری می‌ باشد که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته و علت آن هم داشتن مزیت‌ ها و معایبی است که ذکر می‌ کنیم:

ویژگی‌ های مثبت:

۱.راه اندازی لوله‌ های پوشیفت در مقایسه با دیگر لوله‌ ها با سهولت بیشتری انجام می‌ گیرد.

۲.لوله‌های پوشیفت در انواع مختلفی از نظر سایزبندی تولید شده‌ اند.

۳.از لوله‌ های پوشیفت می‌ توان بصورت همزمان با دیگر لوله‌ ها در انجام اتصالات استفاده کرد.

۴.اگردر امورات لوله کشی از این نوع لوله بهره‌ گیری کنید، دچار مشکل نشتی آب نخواهید شد.

ویژگی‌ های منفی:

۱.این نوع لوله از نظر ظاهری نمونه‌ های مشابهی دارد و تفاوت آن در قیمت‌ ها مشخص می‌ گردد، از این رو به دلیل کاهش هزینه کیفیت را فراموش نکنید.

فروش لوله آبرسانی مشهد

فروش لوله آبرسانی مشهد

۷.لوله‌ آبرسانی پلی پروپلین مشهد

این لوله‌ ها با نماد PPهم قابل تشخیص است. این لوله به عنوان یکی از انواع لوله‌ های آبرسانی خاص بشمار می‌ رود. به واسطه انجام جوش‌ های حرارتی با یکدیگر مرتبط می‌ شود و از نظر توان و قدرت جایگاه ویژه‌ ای به نسبت لوله‌ های دیگر دارند.

فروش لوله آبرسانی مشهد

از آنجا که شناخت انواع لوله پلی اتیلن با کیفیت های مختلف کار بسیار دشواری است بهترین راه برای شناخت بازار٬ شناخت فروشندگان معتبر است٬ زیرا درصورتی که شما خرید خود را از فروشندگان معتبر انجام دهید٬ خیالتان از بابت اطلاعاتی که در ارتباط با لوله پلی اتیلن فاضلابی به شما میدهند بسیار راحت است.

 

فروشندگان معتبر بسیار زیادی در شهر ساری وجود دارند که با جست و جوی ساده در اینترنت می توانید به انها دسترسی پیدا کرده و لوله آبرسانی مورد نظر خود را از آنها خریداری نمایید.

 

نمایندگی های مجاز فروش لوله آبرسانی مشهد

در کل ایران بلکه نه فقط در شهر مشهد نمایندگی های گوناگونی برای فروش لوله آبرسانی  وجود دارد. عموما در مورد لوله آبرسانی اطلاعات تخصصی ندارد بنابر این جایز است که از نمایندگی های معتبر فروش لوله آبرسانی خرید کنند. که تیم ما به شما نمایندگی معتبری مانند وزین پایپ را پیشنهاد می دهد که این نمایندگی با بیش از 3 دهه تجربه بهترین نمایندگی برای فروش لوله آبرسانی در ایران می باشد

فروش لوله آبرسانی مشهد از فروشگاه وزین پایپ

وزین پایپ با بیش از ۳ دهه تجربه در خصوص خرید و فروش لوله آبرسانی شیراز و دیگر لوله های پلی اتیلن٬ همواره در تلاش بوده تا بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان و کاربران قرار دهد.

در صورتی که تصمیم دارید تا در ارتباط با لوله آبرسانی مشهد اطلاعات بیشتری کسب کنید می توانید از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده در صفحه تماس با ما و یا از طریق لینک زیر اقدام نموده و اطلاعات لازم را در خصوص فروش لوله آبرسانی مشهد از ما کسب نمایید.

جهت استعلام قیمت لوله آبرسانی می توانید از طریق لینک های قرار داده شده در زیر اقدام نمایید.

قیمت لوله پلی اتیلن

قیمت لوله فاضلابی

قیمت لوله آبرسانی

قیمت لوله کشاورزی

قیمت لوله مخابراتی

قیمت لوله گازرسانی

قیمت لوله نوار آبی

قیمت لوله مشکی

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگیری کپچا...