لوله پلی اتیلن مخابراتی

لوله پلی اتیلن مخابراتی

 

"<yoastmark

لوله پلی اتیلن کابلی که به لوله پلی اتیلن مخابراتی نیز شناخته می شود یکی دیگر از دسته لوله های پلی اتیلن می باشد و همانطور که از نامش پیداست در جهت پروژه های مخابراتی، پروژه های برقی، کابل دوربین های cctv، و چراغ های راهنمایی و رانندگی از آن استفاده می گردد.

لوله های پلی اتیلن کابلی، با فشار کاری 4 و 6 اتمسفر در شکل های حلقه ای و شاخه ای تولید و قابل سفارش می باشند.

از آنجا که هیچ سیالی از درون لوله پلی اتیلن کابلی عبور نمی کند فشار زیادی به دیواره های داخلی لوله وارد نمی شود و در نتیجه نیاز به استفاده از لوله های پلی اتیلن با فشار کاری زیادتر از 6 اتمسفر نمی باشد.

نکته ای که در هنگام سفارش لوله پلی اتیلن کابلی وجود دارد این است که لوله های پلی اتیلن OD پشت تا پشت لحاظ می گردد، به همین دلیل در هنگام انتخاب اندازه لوله باید به قطر دهانه داخلی لوله و تعداد و ضحامت کابل توجه کرد.

لوله پلی اتیلن کابلی

قیمت لوله پلی اتیلن کابلی

چگونه قطر دهانه داخلی لوله پلی اتیلن کابلی را محاسبه کنیم؟

روش های مختلفی برای محاسبه ضخامت لوله پلی اتیلن مخابراتی وجود دارد که بهترین روش آن به این صورت است:

ضخامت لوله پلی اتیلن ضرب در 2 منهای قطر خارجی لوله مساوی است با قطر دهانه داخلی لوله پلی اتیلن

کاربرد لوله های کابلی

"<yoastmark

مناسب ترین گزینه در میان لوله ها به جهت کاورینگ و عایق کردن کابل های برق، فیبر نوری و کابل های مخابراتی، لوله های پلی اتیلن کابلی (مخابراتی) می باشد.

از این لوله ها برای سیم کشی، حفاظت از کابل ها در برابر نفوذ آب در هنگام بارندگی، حفاظت از کابل های برقی و مخابراتی در هنگام حفاری در برابر ضربه و برخورد اجسام سنگین، جلوگیری از سوختگی کابل های برق و مخابرات در هنگام رعد و برق، جلوگیری از برق گرفتگی و قطعی برق در هنگام بارندگی  و موارد دیگر استفاده می شود.

گزارش هایی وجود دارد که برخی از کشاورزان عزیز از لوله های پلی اتیلن کابلی، همانند لوله های پلی اتیلن آبرسانی به جهت سیستم های آبیاری (آبیاری قطره ای و انتقال آب به مزارع) استفاده می کنند که البته همانطور که گفته شد این لوله ها به دلیل تولید در فشار 6 اتمسفر مقاومت بالایی در برابر فشار آب ندارند و بهتر است به جهت این مورد از لوله های پلی اتیلن آبرسانی و یا لوله پلی اتیلن کشاورزی استفاده نمود.

به طور کلی از اینلوله به جهت کشیدن خطوط برق و مخابرات و سیم کشی در مناطق شهری و بین شهری استفاده می شود.

 

انواع لوله های کابلی

"قیمت

لوله های پلی اتیلن کابلی به صورت کلاف و یا به شکل شاخه ای تولید و در بازار عرضه می گردد. این لوله ها دارای اندازه ها متفاوتی بوده و در کلاس های باری مختلف از 2 تا 40 بار قابل تولید می باشند.

لوله های پلی اتیلن کابلی در اندازه های مختلف از 16 میلی متر تا بالاتر (این مورد بستگی به درخواست خریدار دارد) تولید می گردد.

لوله های پلی اتیلن مخابراتی به صورت کلافی در متراژ های گسترده تولید می گردد و همین موضوع باعث کاهش هزینه تولید و به طبعیت از آن کاهش هزینه فروش لوله پلی اتیلن مخابراتی می گردد.

 

مزیت لوله های کابلی

لوله پلی اتیلن مخابراتی بسیار انعطاف پذیر بوده و به دلیل اینکه از جنس پلیمر می باشد، عایق بسیار مناسبی است. این لوله شکننده نبوده و در برابر ترک خوردگی و سایش مقاوم می باشد.

قیمت ارزان و نصب آسان، سبک بودن و … از دیگر مزیت های این لوله می باشد.

 

خرید لوله پلی اتیلن مخابراتی

"<yoastmark

شاید بهتر است از این موضوع آگاه باشید که تا کنون استاندارد خاصی برای لوله های پلی اتیلن مخابراتی و یا کابلی وجود ندارد، و عدم داشتن درجه استاندارد کار را کمی برای تشخیص جنس با کیفیت از بی کیفیت مشکل می کند.

اعتبار کارخانه و مرکز فروش و نمایندگی های فروش لوله پلی اتیلن کابلی یکی از بهترین راه ها برای خرید این لوله می باشد، وزین پایپ با بیش از 3 دهه فعالییت در زمینه تولید و فروش انواع لوله پلی اتیلن مخابراتی، لوله پلی اتیلن فاضلابی، لوله پلی اتیلن آبرسانی ، لوله پلی اتیلن کشاورزی و دیگر لوله های پلی اتیلن یکی از شناخته شده ترین و معتبر ترین تولید کنندگان لوله پلی اتیلن می باشد که می تواند خیال شما را از خریدتان آسوده نماید.

قیمت لوله پلی اتیلن

همانطور که می دانید به دلیل نوسانات شدید بازار ، تهیه لیست قیمت ، قرار دادن در وبسایت و بروز رسانی روزانه و بعضا لجظه ای آن کاری غیر ممکن به نظر می رسد!

به همین دلیل از قرار دادن قیمت در وبسایت معذوریم! اما نگران نباشید

شما می توانید به راحتی از طریق راه های ارتباطی شرکت وزین پایپ با کارشناسان ما در ارتباط و از قیمت لوله پلی اتیلن آگاه شوید.

راه های ارتباطی شرکت وزین پایپ:

یکی دیگر از راه های ارتباطی شما عزیزان با کارشناسان ما سیستم چت آنلاین می باشد که به راحتی می توانید با فشردن آیکون واتس آپ در گوشه سمت راست (پایین وبسایت) با کارشناسان ما در واتس آپ در ارتباط باشید و از قیمت لوله پلی اتیلن مورد نظر خود آگاه شوید.

دیگر راه های ارتباطی ما را در صفحه تماس با ما مشاهده نمایید.

 

چنانچه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با لوله پلی اتیلن داشتید می توانید مقاله زیر را مطالعه نمایید.

لوله پلی اتیلن چیست و چه کاربردی دارد؟

لوله پلی اتیلن فاضلابی چیست و چه کاربردی دارد؟

لوله پلی اتیلن کشاورزی چیست و چه کاربردی دارد؟