vazinpipe

تولید کننده لوله های پلی اتیلن وزین پایپ

شرکت وزین پایپ از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمنیه تولید انواع لوله های پلی اتیلن آبرسانی، لوله کشاورزی، لوله فاضلابی و لوله کابلی شروع نموده است. این شرکت بصورت فعال در تولید و تامین انواع لوله های پلی اتیلن مشارکت داشته و در مدت زمان کوتاهی موفق شده است تا سهم قابل توجهی از بازار داخلی این محصول را به خود اختصاص دهد.

وزین پایپ با تولید بی وقفه و شبانه روزی توانسته است زمان انتظار تحویل کالا به مشتری های خود را به حداقل ممکن برساند. به این معنی که این شرکت در حال حاضر ۲۰۵ نوع لوله پلی اتیلن برای کاربری های مختلف را درون انبارهای خود بصورت دپو و آماده بارگیری و فروش و ارسال به شهرهای مختلف کشور دارا می باشد. شعار ما بهترین کیفیت سریعترین تولید بهترین قیمت است. گروه وزین پایپ با داشتن نیروی مجرب و متخصص در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن و پشتکار روز افزون خود، توانسته است تا در حال حاضر تمامی تعهدات خود را به بهترین نحو ممکن به انجام برساند.

تولیدات شرکت وزین پایپ

انواع لوله هایی که در شرکت وزین پایپ تولید می شوند بصورت استاندارد و با تاییدیه آب و خاک بوده و دارای ۱۰ سال ضمانت کیفیت بدون قید و شرط می باشند. همچنین سامانه پیامکی بر روی لوله درج شده است. وزین پایپ در زمینه تامین لوله های درجه دو و درجه سه نیز مطابق با جدول وزنی پلی اتیلن به مشتریان خود خدمات ارائه می دهد.

کنترل قیمت & کیفیت

تمامی لوله های تولید شده در شرکت وزین پایپ با استاندارد های بین المللی طراحی و تولید شده و مناسب ترین قیمت را نسبت به بازار دارا می باشند.

نشان رضایت مشتری

مجموعه وزین پایپ دارای نشان رضایت کامل از جانب بیش از 83% مشتریان می باشد که این افتخار ماست.

0 M

تولیدات ما

لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن آبرسانی درجه یک و استاندارد : شامل لوله های کلافی، شاخه ای با وزن های گوناگون که در جدول وزنی پلی اتیلن مشخص شده است.

انواع لوله پلی اتیلن درجه دو آبرسانی، کشاورزی و مخابراتی

انواع لوله پلی اتیلن درجه سه : که شامل لوله های فاضلابی و کابلی بوده و برای استفاده در پروژه های مختلف بکار می روند.

مدارک و تاییدیه های وزین پایپ

جهت دانلود و مشاهده مجوزهای آب و خاک و استاندارد بر روی عنوان مجوز مورد نظر کلیک کنید.

4K

لوله پلی اتیلن آبرسانی

5k

لوله پلی اتیلن کشاورزی

4k

لوله پلی اتیلن مخابراتی

6k

لوله پلی اتیلن فاضلابی