لوله پلی اتیلن کشاورزی

لوله پلی اتیلن کشاورزی

"<yoastmark

لوله پلی اتیلن

همانطور که بار ها در مقالات و توضیحات مختلف وزین پایپ برای شما عزیزان توضیح دادیم! لوله پلی اتیلن لوله ای است از جنس پلی اتیلن که این ماده ارزشمند (پلی اتیلن) با ترکیبات خاص و گرید های مختلف برای ساخت لوله های پلی اتیلن استفاده می شود و کاربرد های مختلف به جهت مصارف مختلف را به وجود می آورد.

از آنجا که بار ها در مورد این موضوع با هم صحبت کردیم به همین میزان توضیح در مورد توضیح لوله پلی اتیل بسنده می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با لوله پلی ایتلن از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

لوله پلی اتیلن چیست و چه کاربردی دارد؟

همچنین می توانید در ارتباط با انواع لوله پلی اتیلن که شامل لوله پلی اتیلن فاضلابی، لوله پلی اتیلن مخابراتی، لوله پلی اتیلن آبرسانی است از طریق لینک مربوط به هر کدام اقدام نمایید.

لوله پلی اتیلن فاضلابی

لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله پلی اتیلن کشاورزی

یکی از موارد کاربرد لوله های پلی اتیلن در مصارف کشاورزی می باشد. از این لوله ها برای مواردی مانند کنترل منابع آب و صرفه جویی در مصرف آب استفاده می شود. لوله های پلی اتیلن به دلیل داشتن مقاومت، استحکام و ماندگاری بالا، ارزان قیمت بودن، وزن سبک، انعطاف پذیری و عدم آسیب پذیری در برابر نور خورشید، مقاومت در برابر خوردگی انواع مواد شیمیایی، اسیدی و بازها، داشتن استانداردهای بهداشتی و تولید در اندازه های مختلف در صنایع مختلف به ویژه کشاورزی کاربردهای بسیاری دارد.

از لوله های پلی اتیلن کشاورزی در اغلب مزارع و گلخانه ها استفاده می شود. از لوله هایی که دارای سایز بندی بزرگ هستند برای انتقال آب در شبکه های آبرسانی و از لوله هایی که سایز کوچک تری دارند برای آبیاری مزارع کشاورزی استفاده می شود.

مهمترین مزایای خرید و نصب لوله پلی اتیلن کشاورزی

با استفاده از برخی اتصالات پلی اتیلن می توانید شدت و میزان آب خروجی را برای مواردی از قبیل آبیاری زمین های کشاورزی، باغ و گلخانه ها کنترل کنید و در مصرف آب صرفه جویی نمایید. از لوله پلی اتیلن کشاورزی برای جلوگیری از هدر رفتن آب و مصرف بهینه منابع آبی استفاده می شود.

با استفاده از لوله های پلی اتیلن می توانید بر نحوه انتقال و کنترل آب مصرفی زمین های کشاورزی مدیریت داشته باشید و برای مواردی از قبیل آبیاری قطره ای، آبیاری تحت فشار، آبیاری بارانی، آبیاری موضعی و آبیاری به روش نوار آبیاری از این محصول استفاده نمایید.

برای جلوگیری از تبخیر آب و یا فرورفتن آن درون زمین می توانید از لوله پلی اتیلن کشاورزی دریچه دار استفاده کنید. هزینه نصب سیستم های آبرسانی و آبیای برای زمین های کشاورزی، باغ ها و گلخانه ها با استفاده از لوله های پلی اتیلن بسیار ارزان قیمت بوده و نسبت به آبیاری به روش سنتی و استفاده از کانال ها میزان هدر رفت آب نزدیک به صفر است.

همچنین به دلیل ماندگاری و دوام بالای لوله های کشاورزی پلی اتیلن، سیستم آبیاری شما پایدارتر بوده و هزینه های تعمیر و نگهداری از آن بسیار پایین خواهد بود.

همانطور که می دانید انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن در سایزهای مختلف برای فشار کاری متفاوت وجود دارند که بر اساس نوع کاربردی که دارند این موارد قابل بررسی می باشد. در ادامه فهرستی از لوله و اتصالات پلی اتیلن که در کشاورزی، باغداری و آبیاری قطره ای مورد استفاده بیشتری دارند را معرفی خواهیم کرد.

  • نوار آبیاری پلی اتیلن
  • لوله پلی اتیلن ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۲۰، ۲۵، ۳۲، ۴۰، ۵۰، ۶۳، ۷۵ و ۹۰ میلیمتری
  • اتصالات پیچی پلی اتیلن

لوله زهکشی پلی اتیلن

"<yoastmark

به فرآیندی که طی آن میزان آب سطحی اضافه و همچنین سفره های آب زیرزمینی کم عمق مدیریت شده و میزان دفع آب و کیفیت آن برای پیشبرد اهداف اقتصادی و اجتماعی با هدف حفظ محیط زیست انجام می شود، زهکشی می گویند. به همین خاطر زهکشی یکی از عوامل مهم در بحث مدیریت منابع آب در زمین های کشاورزی محسوب می شود. بنابراین شرکت وزین پایپ با تولید لوله های زهکشی مشبک، نیمه مشبک . فیلتر دار پلی اتیلن سعی در کمک به حفظ محیط زیست دارد.

وزین پایپ با توجه به شرایط جوی و آب و هوایی کشور با استفاده از فرمولاسیون ویژه در تولید لوله های پلی اتیلن کشاورزی باعث ایجاد استحکام، مقاومت و ماندگاری بیشتر این محصول شده است. لوله های زهکش بصورت خرطومی مشبک و غیرمشبک تولید شده و امکان سفارش انواع لوله با طول و تعداد سوراخ های مورد نظر مشتری فراهم می باشد.

پرکاربردترین موارد استفاده لوله کشاورزی زهکشی

  • استفاده در مزارع کشاورزی برای خارج کردن آب اضافی ناشی از بارندگی و آبیاری
  • استفاده در زمین های کشاورزی که دارای خاک قلیایی و شور هستند
  • استفاده در پیرامون ساختمان ها، جاده ها و پل ها
  • استفاده در زمین های تفریحی و ورزشی

به دلیل نوسان قیمت شدید در بازار جهت کسب اطلاع در مورد قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی و خرید لوله پلی اتیلن کشاورزی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید 

را های ارتباطی وزین پایپ جهت اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن کشاورزی

از طریق آیکون واتس آب در قیمت گوشه سمت راست(پایین وبسایت) می توانید با کارشناسان ما به صورت مستقیم ارتباط برقرار نمایید و یا از طریق صفحه تماس با ما دیگر راه های ارتباطی را امتحان نمایید.